Ako správne užívať
Bac-entos?

Európska legislatíva o výživových doplnkoch a zdravotných tvrdeniach nám zakazuje použitie zdravotných tvrdení na výrobkoch klasifikovaných jako výživové doplnky. Preto sa musíme obmedziť iba na nižšie uvedené informácie. Pre bližšie informácie o produkte BAC-ENTOS nás môžete kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom formulára na našej stránke v časti KONTAKT, mailom na info@julamedic.sk, alebo na Facebook stránke.

Indikácie a dávkovanie probiotikum Bac-entos

Indikácie

Doplnenie prospešnej mikrobioty ústnej dutiny

Bac-entos predstavuje účinnú pomoc pri doplnení prospešnej ústnej mikrobioty ako pred, tak aj po doužívaní antibiotík pri respiračných ochoreniach.

Doplnenie prospešnej mikrobioty stredoušia

Bac-entos je účinným pomocníkom pri doplnení a stabilizácii prospešnej mikrobioty stredoušia. Kolonizáciou ústnej dutiny a stredoušia pacienta môže obmedziť množenie patogénnych baktérií.

Halitóza

Halitóza alebo aj zápach z úst je spôsobený anaeróbnymi baktériami, ktoré produkujú síru a ktoré bežne žijú v ústnej dutine. Experimenty v laboratórnych podmienkach preukázali, že orálne probiotiká, obsahujúce kultúru Streptococcus salivarius SAL21, potláčajú rast niektorých kľúčových pôvodcov halitózy, ktorými sú G-anaeróby, napr. Prevotella spp.

Bac-entos je probiotikum určené na rozpustenie v ústach, ktoré obsahuje baktérie rodu Streptococcus salivarius SAL21 v množstve 2x10⁹ CFU. Tieto baktérie majú prirodzenú schopnosť osídliť ústnu dutinu človeka, vytesňujú veľké množstvo potenciálnych orálnych patogénov (napr. Streptococcus pyogenes - pôvodca respiračných ochorení alebo Streptococcus pneumoniae – pôvodca zápalu stredného ucha) a produkujú antimikrobiálne látky, ktoré potláčajú rast iných baktérií.

Dávkovanie

Bac-entos 30 tbl:

Dávkovanie pri akútnych problémoch odporúčame prvé 3 dni užívať 1 tabletu 2x denne (ráno po jedle a večer tesne pred spaním). Ďalšie dni 1 tabletu vždy večer pred spaním. Tabletu nechať rozpúšťať v ústach čo najdlhšie. Po rozpustení tablety nič nejesť, nepiť a neumývať si zuby.

Dávkovanie v období zvýšeného počtu infekcií odporúčame po dobu 30 dní užívať 1 tabletu vždy večer pred spaním. Tabletu nechať rozpúšťať v ústach čo najdlhšie. Po rozpustení tablety nič nejesť, nepiť a neumývať si zuby.

Vhodný ako prevencia

Znížite riziko zdravotných problémov skôr ako vzniknú. Nepotrebujete ani lekársky predpis.

Bez prídavných látok

Žiadne prídavné látky, alergény a vedľajšie účinky s alergickými reakciami.

Príjemná chuť, dobrá cena

Deti s jeho prijímaním nebudú mať najmenšie problémy, a Vás rodičov poteší dostupná cena.

Určite vás bude zaujímať

Aké problémy pomohol Bac-entos vyriešiť a aké sú najčastejšie otázky klientov.

Kde kúpite Bac-entos?

V každej bežnej lekárni, pokiaľ ho momentálne nemá, môže ho pre Vás objednať. Všetky informácie o možnosti objednania a aj o samotnom produkte adresujte priamo na emailovú adresu info@julamedic.sk

Najrýchlešie a ekonomicky najvýhodnejšie objednáte Bac-entos prostredníctvom internetových lekární. Zobraziť ich zoznam?

Produktový leták

leták Bac-entos

Kontakt

Julamedic s.r.o
Allendeho 2769/38
Poprad 059 51
Slovensko

E-mail: info@julamedic.sk